Моє маленьке сонечко, ми так хотіли і чекали на тебе… біль від втрати неможливо описати. Мені так шкода, що ти не побачив цього життя, що я не змогла тобі його показати. Пробач мені, ти назавжди в моєму серці
Рік втрати: 2023
Ім’я дитини: Крихітка
![Gyertya](https://inmemoriam.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/Candle_icon.png)
Моє маленьке сонечко, ми так хотіли і чекали на тебе… біль від втрати неможливо описати. Мені так шкода, що ти не побачив цього життя, що я не змогла тобі його показати. Пробач мені, ти назавжди в моєму серці
Рік втрати: 2023
Ім’я дитини: Крихітка