Пробач мене, що я тебе не вберегла і дуже пізно зрозуміла свою помилку і що ти для мене означаєш. Вірю, що ти в раю і очікую на зустріч і обійми з ТОБОЮ, МОЯ НАЙРІДНІША ДУША.
Рік втрати: 2024
Ім’я дитини:
![Gyertya](https://inmemoriam.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/Candle_icon.png)
Пробач мене, що я тебе не вберегла і дуже пізно зрозуміла свою помилку і що ти для мене означаєш. Вірю, що ти в раю і очікую на зустріч і обійми з ТОБОЮ, МОЯ НАЙРІДНІША ДУША.
Рік втрати: 2024
Ім’я дитини: